Archiv článků

Sokol Lom - 1.FC Jistebnice

30.10.2016 21:25
Sokol Lom - 1.FC Jistebnice 8:2 (2:0)   Góly: Turek 4x, Balogh 3x, Mařík Hodnocení zápasu: V zápase se slabším soupeřem jsme si s chutí zastříleli a zvítězili vysoko 8:2.

TJ Dolní Bukovsko - Sokol Lom

23.10.2016 17:43
TJ Dolní Bukovsko - Sokol Lom 1:2 (0:1)   Góly: Trantýr, Janů Hodnocení zápasu: Vydřené 3 body s kvalitním soupeřem.

Sokol Lom - SK Lišov

17.10.2016 22:32
Sokol Lom - SK Lišov 4:1 (2:0)   Góly: Balogh 2x, Trantýr, Mařík Hodnocení zápasu: V utkání výborné úrovně jsme rozhodli již v 1. poločase a nakonec zaslouženě vyhráli 4:1

Sokol Lom - TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí

09.10.2016 22:29
Sokol Lom - TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí 3:1 (0:0) góly: Císař M., Trantýr 2x hodnocení zápasu: Po upracovaném výkonu, povinné 3 body.

TJ Sokol Mladá Vožice - Sokol Lom

02.10.2016 22:27
TJ Sokol Mladá Vožice - Sokol Lom 1:1 (0:1) gól: Turek

Sokol Lom - Jiskra Třeboň "B"

25.09.2016 22:10
  Góly:Turek 2x, Flachs, Trantýr Hodnocení zápasu: Soupeř nastoupil jen v 7 hráčích. Ve 20 minutě za stavu 4:0 byl zápas ukončem pro zranění soupeřova hráče, proto tento zápas nebudeme hodnoti. Góly:Turek 2x, Flachs, Trantýr Hodnocení zápasu: Soupeř nastoupil jen v 7 hráčích. Ve 20...

Sokol Lom - FK Sokol Třebětice

12.09.2016 21:39
Sokol Lom - FK Sokol Třebětice  3:0  (1:0) Góly: Samec, Janů, Říha M. Hodnocení zápasu: Po výborném výkonu jsme vyhráli zaslouženě. Soupeře jsme prakticky k ničemu nepustili.

TJ Malšice - Sokol Lom

04.09.2016 22:08
Góly: Turek 2x, Flachs, Janů 2x, Mařík Hodnocení zápasu: Prohrávat venku 2:0 v 10. minutě a zápas otočit je velmi těžké. Konečný výsledek 3:6 hovoří o výborném výkonu našeho mužstva.

Sokol Lom - SK Ratibořské Hory

29.08.2016 20:32
Sokol Lom - SK Ratibořské Hory  1:2  (0:1) Gól: Vesecký Hodnocení zápasu: Proti soupeři, který hrál jednoduchý, ale účelný fotbal jsme se nedokázali prosadit. Zalouženě jsme prohráli 1:2.

TJ Sokol Kardašova Řečice - Sokol Lom

22.08.2016 21:50
TJ Sokol Kardašova Řečice - Sokol Lom  2:2  (1:2) Góly K. Řečice: Vosecký (vlastní), Kvasnička (vlastní), Pozníček, Šergl Hodnocení zápasu: V zápase jsme byli jednoznačně lepší. Rozhodčí pro nás neodpískal  penaltu. V 88. minutě jsme po neodpískaném ofsajdu dostali gól na 2:2.
Záznamy: 51 - 60 ze 299