Výsledky a hodnocení zápasů jaro 2018

Sokol Lom : Slavoj Hrdějovice

04.06.2018 21:02
Sokol Lom : Slavoj Hrdějovice  5:2 (2:0)   hodnocení: Do zápasu jsme šli s tím, že chceme vyhrát a strvrdit tak postup již 2 kola před koncem soutěže. To se nám podařilo bez větších komplikací a postup jsme si náležitě užili.  góly: 2x Turek, Šimák, Císař V.,...

SK Nemanice : Sokol Lom

28.05.2018 19:03
SK Nemanice : Sokol Lom  0:15 (0:6)   hodnocení: Chci poděkovat týmu Lomu a zároveň poděkoat hráčům Nemanic, že zápas dohráli. góly: 5x Neužil, Šimák, Mařík, Voneš, 2x Balogh, 5x Turek

Sokol Lom : SK Čtyři Dvory

20.05.2018 21:48
Sokol Lom : SK Čtyři Dvory  4:2 (2:1)   hodnocení: Zpočátku vyrovnané utkání, po poločase jasné vítězství pro zkušenější a fotbalovější domácí tým. góly: 2x Neužil, Trantýr, Balogh

SSK Dobrá Voda : Sokol Lom

14.05.2018 17:42
SSK Dobrá Voda : Sokol Lom  1:4 (1:1) hodnocení: Vlažný začátek, kdy jsme po navazujícíh chybách inkasovali a jen díky dvoum výborným zákrokům brankáře neporhrávali vícególovým rozdílem. Od 20 minuty se hra srovnala a po nádhrerné akci D. Neužila přišlo vyrovnání. Od té doby jsme převzali...

Sokol Lom : Sportovní klub Ševětín 3:4

08.05.2018 22:15
Sokol Lom : Sportovní klub Ševětín   3:4 (0:2) hodnocení: Nedá se vyhrávat donekonečna. Soutěž jsme prohrou zdramatizovali. góly: Trantýr, Neužil, Voneš

Sokol Lom : FC Chýnov

08.05.2018 22:14
Sokol Lom : FC Chýnov  2:1 (1:0) hodnocení: V oslabené sestavě jsme vybojovali cenné 3 body góly: Mařík, Turek

FK METEOR Tábor : Sokol Lom

FK METEOR Tábor : Sokol Lom   0:2 (0:2) hodnocení: Opět se nám zranili dva hráči, ale náskok z prvního poločasu jsme si pohlídali. góly: Turek, Neužil

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí : Sokol Lom

14.04.2018 22:13
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí : Sokol Lom  1:3 (1:2) hodnocení: V zápase jsme málem doplatili na neproměňování šancí. O výsledek jsme se strachovali až do konce. góly: 2x Neužil, Janů

Sokol Lom : Sokol Bernartice

08.04.2018 22:12
Sokol Lom : Sokol Bernartice  0:0 (0:0) hodnocení: V zápase s prvním mužstvem v tabulce jsme uhráli pouze bod, i když jsme si vytvořili více šancí.

FK Jindřichův Hradec : Sokol Lom

01.04.2018 22:11
FK Jindřichův Hradec : Sokol Lom  2:3 (1:2) góly: 3x Neužil hodnocení: Hra nic moc, ale 3 body jsou naše.

Výsledky a hodnocení zápasů podzim 2017

TJ Sokol Planá nad Lužnicí : Sokol Lom

12.11.2017 22:10
TJ Sokol Planá nad Lužnicí : Sokol Lom  1:7 (0:6) góly: 4x Neužil, Janů, Vesecký, Turek hodnocení: Jednoznačné vítězství. Fotbalová kvalita odpovídá výsledku utkání.

TJ Spartak Trhové Sviny : Sokol Lom

05.11.2017 10:02
TJ Spartak Trhové Sviny : Sokol Lom  1:4 (1:2) góly: 2x Neužil, 2x Kolací hodnocení: Dobrý výsůedek. Nebezpečný soupeř. Výborné 3 body.

Sokol Lom : FC ZVVZ Milevsko "B"

29.10.2017 19:57
Sokol Lom : FC ZVVZ Milevsko "B"  9:1 (5:1) góly: 2x Trantýr, Veseký, 3x Neužil, Voneš, Turek, Janů hodnocení: Jednoznačné vítězství. Fotbalová kvalita obou mužstev byla rozdílná, tomu odpovídá i výsledek utkání.

Slavoj Hrdějovice : Sokol Lom

22.10.2017 19:11
Slavoj Hrdějovice : Sokol Lom  1:2 (0:0) góly: Neužil, Janů hodnocení: Po vyrovnaném prvním poločase jsme ve druhé půli rozhodli jak herně, tak brankově.

Sokol Lom : SK Nemanice

15.10.2017 20:56
Sokol Lom : SK Nemanice  9:1 (3:1) góly: Kolací, Balogh, Trantýr, 4x Turek, Neužil, Bronec hodnocení: Po výborném výkonu celého mužstva jsme zvítězili vysoko 9:1

SK Čtyři Dvory : Sokol Lom

08.10.2017 20:28
SK Čtyři Dvory : Sokol Lom  0:0 (0:0) hodnocení: Naši herní převahahu jsme nedokázali gólově vyjádřit.

Sokol Lom : SK Dobrá Voda

01.10.2017 22:42
Sokol Lom : SK Dobrá Voda  7:2 (1:0) góly: Neužil, Trantýr, Turek 4x, Kolací hodnocení: Oslabeného soupeře jsme zdolali až ve druhé půli a vysoko zvítězili.

Sokol Lom : TJ Sokol Planá nad Lužnicí

01.10.2017 22:31
Sokol Lom : TJ Sokol Planá nad Lužnicí  0:2 (0:2) hodnocení: Oslabená sestava - nedobrý výkon.

SK Ševětín : Sokol Lom

25.09.2017 19:44
SK Ševětín : Sokol Lom  1:4 (1:1) hodnocení: Po inkasovaném gólu již v první minutě zápasu jsme z množství šancí proměnili jen čtyři. Zaslouženě jsme vyhráli 1:4

Sokol Lom : Meteor Tábor

18.09.2017 23:37
Sokol Lom : Meteor Tábor  0:0 (0:0) hodnocení: V zápase jsme si vytvořili dost šancí, ale žádnou jsme nedokázali proměnint.   Gólman Šedivý zavřel vrátka a obral Lom o body
1 | 2 >>

Výsledky a hodnocení zápasů

Sokol Lom - TJ Dolní Bukovsko

04.06.2017 21:02
Sokol Lom - TJ Dolní Bukovsko 1:1 (0:0) gól: Špičák hodnocení zápasu: Kvalitní výkon Bukovska a naše velká marodka rozhodla o dělbě bodů.

Sokol Lom - TJ Sokol Mladá Vožice

16.05.2017 00:31
Sokol Lom - TJ Sokol Mladá Vožice 2:2 (0:0) gól: Jelen, Broukal hodnocení zápasu: V první polovině zápasu jsme neproměnili některé šance. Z kraje druhé půle jsme 2x inkasovali, ale v bojovném závěru jsme vydřeli remízu.

TJ Jiskra Třeboň "B" - Sokol Lom

09.05.2017 08:24
 TJ Jiskra Třeboň "B"  - Sokol Lom 1:6 (0:6) gól: Mařík, Trantýr, Balogh, Klejna, Janů, Císař hodnocení zápasu: Na výborném hřišti jsme předvedli solidní výkon a zaslouženě zvítězili.

Sokol Lom - FK Řepeč-Opařany

09.05.2017 08:16
Sokol Lom - FK Řepeč-Opařany 4:2 (3:1) gól: Janů, Říha, Turek, Balogh hodnocení zápasu: Povinné tři body zůstaly zaslouženě v Lomu.

Sokol Lom - TJ Malšice

16.04.2017 21:48
Sokol Lom - TJ Malšice 4:1 (2:0) gól: Mařík, Turek, Císař J., Trantýr hodnocení zápasu: Proti kvalitnímu soupeři, který chtěl hrát fotbal jsme po zlepšeném výkonu zaslouženě zvítězili.

SK Ratibořské Hory - Sokol Lom

09.04.2017 22:06
SK Ratibořské Hory - Sokol Lom 1:1 (0:0) gól: Klejna hodnocení zápasu: Z naší hry se vytratila dobrá kombinace, která nás na podzim zdobila, a proto jsme jen remizovali s mužstvem z dolní poloviny tabulky.

Sokol Lom - TJ Sokol Kardašova Řečice

09.04.2017 21:58
Sokol Lom - TJ Sokol Kardašova Řečice 4:0 (0:0) góly: Trantýr 2x, Říha 2x hodnocení zápasu: Po bojovné, nervózní první půli jsme ve druhém půli zvýšeným důrazem rozhodli a zaslouženě vyhráli 4:0.

TJ Březnice - Sokol Lom

27.03.2017 17:05
TJ Březnice - Sokol Lom 3:3 (1:1) góly: Balogh 2x, Turek hodnocení zápasu: V zápase, ve kterém jsme 2x vedli a jdenou prohrávali se nakonec zrodila spravedlivá remíza.

TJ Sokol Slavonice - Sokol Lom

06.11.2016 19:46
TJ Sokol Slavonice - Sokol Lom 0:4 (0:2)   Góly: Turek, Trantýr 3x, Hodnocení zápasu: Naše fotbalová kvalita přehrála amatérský fotbal soupeře.

Sokol Lom - 1.FC Jistebnice

30.10.2016 21:25
Sokol Lom - 1.FC Jistebnice 8:2 (2:0)   Góly: Turek 4x, Balogh 3x, Mařík Hodnocení zápasu: V zápase se slabším soupeřem jsme si s chutí zastříleli a zvítězili vysoko 8:2.