Karel Ilčík

Vážení,

počítám se mezi příznivce Vašeho klubu a bedlivě sleduji Vaše počínání v této sezóne okresního přeboru Tábora. Po sloučení s "C" Táborskem došlo ke stabilizaci hráčského kádru, což se příznivě projevilo ve výsledcích mužstva. Je jasně poznat rukopis Vašeho trenéra a bývalého ,,vodníka,, Petra Balogha zvaného Géháčko. Jeho cit pro vedení mužstva v průběhu zápasu je obdivuhodný a patří spolu s Petrem Frňkou k absolutní špičce. Skvěle zapracoval nové hráče do svého neobvyklého systému, který patří mezi velmi útočné v porovnání s českou ligou. K překvapení všech si ponechal skvělého tvůrce hry Romana Kohouta / Kogyho / jako žolíka, což zmátlo mnoho velkých soupeřů. Doporučuji sledovat i ekonomickou stránku klubu, neboť Vaše neskutečně vysoké prémie za vítězství / a těch je a bude víc a více/ mohou dosti negativně zatížit pokladnu generálního sponzora, výborného střelce a bývalého hráč Lomu a nynějšího předsedy klubu Petra Koláře.

Podle neoficiálních zpráv se k Vám /samozřejmě po postupu/ přesune kanonýr Míla Strnad a do zálohy přijde špílmachr z Dynama Honza Šimák. Oba již dostali nabídku od vedení klubu a velmi silně o ní uvažují. Přislíbený plat a prémie, podle zdrojů, o mnoho překračují jejich současný příjem ve 2.lize.

Zájem prý má i Jirka Vošta zvaný Prdla, ale pouze v případě, že bude na place společně s dlouholetým spoluhráčem Kogym, ale to je otázka pro trenéra mužstava. 

Jak je vidět výsledky Vašeho fotbalového klubu již přesáhly rámec kraje a drtivá většina táborských fandů Vám drží palce.

Není tajemnstvím, že Vašemu trenérovi byla nabídnuta měsíční stáž v Realu Madrid, neboť jeho herní koncepce je s koncepcí tohoto klubu velmi blízká.

Škoda je, že C. Ronaldo odmítl s Vámi podepsat kontrakt s banálním odůvodněním, že hřiště v Lomu nemá parametry. 

Myslím, že byste se touto otázkou měli zpětně zabývat a uvažovat o vybudování nového stadiónu.

To byste táborským fandům udělali ohromnou radost.

Závěrem mi dovolte popřát Vám mnoho dalších vítězných bitev v dalších kolech soutěže.

V případě jakýchkoliv otázek jsem Vám plně k dispozici.

Glosař Karel

Kontaktujte nás