Archiv článků

Sokol Lom : FK Jindříchův Hradec "B"

21.08.2017 21:33
Sokol Lom : FK Jindříchův Hradec   4:1 (4:0) góly: Balogh, Trantýr, Vesecký hodnocení: V prvním utkání v I.A třídě jsme předvedli dobrý výkon a zaslouženě vyhráli. Lom smetl při své premiéře v I. A třídě béčko Hradce už v první půli

Sokol Lom - TJ Dolní Bukovsko

04.06.2017 21:02
Sokol Lom - TJ Dolní Bukovsko 1:1 (0:0) gól: Špičák hodnocení zápasu: Kvalitní výkon Bukovska a naše velká marodka rozhodla o dělbě bodů.

Sokol Lom - TJ Sokol Mladá Vožice

16.05.2017 00:31
Sokol Lom - TJ Sokol Mladá Vožice 2:2 (0:0) gól: Jelen, Broukal hodnocení zápasu: V první polovině zápasu jsme neproměnili některé šance. Z kraje druhé půle jsme 2x inkasovali, ale v bojovném závěru jsme vydřeli remízu.

TJ Jiskra Třeboň "B" - Sokol Lom

09.05.2017 08:24
 TJ Jiskra Třeboň "B"  - Sokol Lom 1:6 (0:6) gól: Mařík, Trantýr, Balogh, Klejna, Janů, Císař hodnocení zápasu: Na výborném hřišti jsme předvedli solidní výkon a zaslouženě zvítězili.

Sokol Lom - FK Řepeč-Opařany

09.05.2017 08:16
Sokol Lom - FK Řepeč-Opařany 4:2 (3:1) gól: Janů, Říha, Turek, Balogh hodnocení zápasu: Povinné tři body zůstaly zaslouženě v Lomu.

Sokol Lom - TJ Malšice

16.04.2017 21:48
Sokol Lom - TJ Malšice 4:1 (2:0) gól: Mařík, Turek, Císař J., Trantýr hodnocení zápasu: Proti kvalitnímu soupeři, který chtěl hrát fotbal jsme po zlepšeném výkonu zaslouženě zvítězili.

SK Ratibořské Hory - Sokol Lom

09.04.2017 22:06
SK Ratibořské Hory - Sokol Lom 1:1 (0:0) gól: Klejna hodnocení zápasu: Z naší hry se vytratila dobrá kombinace, která nás na podzim zdobila, a proto jsme jen remizovali s mužstvem z dolní poloviny tabulky.

Sokol Lom - TJ Sokol Kardašova Řečice

09.04.2017 21:58
Sokol Lom - TJ Sokol Kardašova Řečice 4:0 (0:0) góly: Trantýr 2x, Říha 2x hodnocení zápasu: Po bojovné, nervózní první půli jsme ve druhém půli zvýšeným důrazem rozhodli a zaslouženě vyhráli 4:0.

TJ Březnice - Sokol Lom

27.03.2017 17:05
TJ Březnice - Sokol Lom 3:3 (1:1) góly: Balogh 2x, Turek hodnocení zápasu: V zápase, ve kterém jsme 2x vedli a jdenou prohrávali se nakonec zrodila spravedlivá remíza.

TJ Sokol Slavonice - Sokol Lom

06.11.2016 19:46
TJ Sokol Slavonice - Sokol Lom 0:4 (0:2)   Góly: Turek, Trantýr 3x, Hodnocení zápasu: Naše fotbalová kvalita přehrála amatérský fotbal soupeře.
Záznamy: 41 - 50 ze 299