Archiv článků

FK Rašelina Soběslav "B" - Sokol Lom

23.08.2015 13:30
1:1 (0:0) gól: Vesecký hodnocení zápasu: Ve vyrovnaném, tvrdém a kvalitním zápase okresního přeboru jsme bohužel inkasovali první branku. Po zbytečném vyloučení Maříka jsme museli dotahovat výsledek v 10 hráčích. Bohužel se nám při utkání zranili 3 hráči - Vavřinec, Zeman a...

SK ČERVENÝ KŮŇ TÁBOR - SOKOL LOM (pohár)

16.08.2015 18:00
0:8 (0:4)   góly: Císař Marek 2x, Kořenský, Vesecký, Míka, Špičák 2x, Herma   hodnocení zápasu: V průběhu celého zápasu byl znát velký výkonnostní rozdíl mezi Lomem a Červeným koněm. Naši noví hráči ukázali své kvality. Byla radost sledovat přihrávky po zemi našich...

14.06.2015 19:00
TJ Březnice - Sokol Lom 3:0 (kontumačně) Na poslední zápas sezony jsme se bohužel nesešli v dostatečném počtu, a proto jsme k zápasu vůbec nenastoupili.

Sokol Lom - ZD Vlastiboř

07.06.2015 22:10
Sokol Lom - ZD Vlastiboř 4:1 (3:1) góly: Klejna, Matušík, Ježek 2x hodnocení zápasu: Zápas skončil v 53. minutě za stavu 4:1 pro nedostatek hostujících hráčů. Povinné vítězství a potvrzení 2. místa.

SK Tučapy - Sokol Lom

31.05.2015 19:22
SK Tučapy - Sokol Lom 5:1 (0:0) Gól: Zatloukal Hodnocení zápasu: Přístup některých hráčů a vývoj utkání byl pro trenéra velké zklamání.

Sokol Lom - Sokol Chotoviny

24.05.2015 19:19
Sokol Lom - Sokol Chotoviny 3:2 (0:0) Góly Lom: Broukal, Prchlík, Zatloukal Hodnocení zápasu: V boji o 2. místo tabulky jsme do zápasu dali bojovnost a v závěru rozhodlo naše fotbalové srdce.

FK Řepeč-Opařany "B" - Sokol Lom

17.05.2015 21:26
FK Řepeč-Opařany - Sokol Lom 5:0 (2:0) Góly Lom: Suchánek, Broukal, Zatloukal 2x, Matušík Hodnocení zápasu: V zápasu se snaživým soupeřem jsme do poločasu vedli 2:0. Ve druhé půli jsme utkání dalšími třemi góly rozhodli. V hokejové sestavě jsme tak udělali krásný, hokejový výsledek.
Záznamy: 81 - 90 ze 299