Archiv článků

SK Nemanice : Sokol Lom

28.05.2018 19:03
SK Nemanice : Sokol Lom  0:15 (0:6)   hodnocení: Chci poděkovat týmu Lomu a zároveň poděkoat hráčům Nemanic, že zápas dohráli. góly: 5x Neužil, Šimák, Mařík, Voneš, 2x Balogh, 5x Turek

Sokol Lom : SK Čtyři Dvory

20.05.2018 21:48
Sokol Lom : SK Čtyři Dvory  4:2 (2:1)   hodnocení: Zpočátku vyrovnané utkání, po poločase jasné vítězství pro zkušenější a fotbalovější domácí tým. góly: 2x Neužil, Trantýr, Balogh

SSK Dobrá Voda : Sokol Lom

14.05.2018 17:42
SSK Dobrá Voda : Sokol Lom  1:4 (1:1) hodnocení: Vlažný začátek, kdy jsme po navazujícíh chybách inkasovali a jen díky dvoum výborným zákrokům brankáře neporhrávali vícególovým rozdílem. Od 20 minuty se hra srovnala a po nádhrerné akci D. Neužila přišlo vyrovnání. Od té doby jsme převzali...

Sokol Lom : Sportovní klub Ševětín 3:4

08.05.2018 22:15
Sokol Lom : Sportovní klub Ševětín   3:4 (0:2) hodnocení: Nedá se vyhrávat donekonečna. Soutěž jsme prohrou zdramatizovali. góly: Trantýr, Neužil, Voneš

Sokol Lom : FC Chýnov

08.05.2018 22:14
Sokol Lom : FC Chýnov  2:1 (1:0) hodnocení: V oslabené sestavě jsme vybojovali cenné 3 body góly: Mařík, Turek

FK METEOR Tábor : Sokol Lom

FK METEOR Tábor : Sokol Lom   0:2 (0:2) hodnocení: Opět se nám zranili dva hráči, ale náskok z prvního poločasu jsme si pohlídali. góly: Turek, Neužil

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí : Sokol Lom

14.04.2018 22:13
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí : Sokol Lom  1:3 (1:2) hodnocení: V zápase jsme málem doplatili na neproměňování šancí. O výsledek jsme se strachovali až do konce. góly: 2x Neužil, Janů

Sokol Lom : Sokol Bernartice

08.04.2018 22:12
Sokol Lom : Sokol Bernartice  0:0 (0:0) hodnocení: V zápase s prvním mužstvem v tabulce jsme uhráli pouze bod, i když jsme si vytvořili více šancí.

FK Jindřichův Hradec : Sokol Lom

01.04.2018 22:11
FK Jindřichův Hradec : Sokol Lom  2:3 (1:2) góly: 3x Neužil hodnocení: Hra nic moc, ale 3 body jsou naše.

TJ Sokol Planá nad Lužnicí : Sokol Lom

12.11.2017 22:10
TJ Sokol Planá nad Lužnicí : Sokol Lom  1:7 (0:6) góly: 4x Neužil, Janů, Vesecký, Turek hodnocení: Jednoznačné vítězství. Fotbalová kvalita odpovídá výsledku utkání.
Záznamy: 21 - 30 ze 299